Lajme të Fundit

TENSIONET FETARE NË SHKODER: POLICIA ARRESTON DISA BESIMTARË MUSLIMANË

conocer gente en hotmail Posted on November 5, 2016 in Aktualitet, Ballina, Spotlight

http://devrimcicephe.org/vistawkoe/175 Policia e Shkodrës ka shoqëruar një natë më parë disa besimtarë myslimanë.

single frau mit 33 Besohet shkaku i shoqërimit është për arsye sigurie lidhur me garantimin e sigurisë për meshën që po mbahet në nderim te lumturimit të 38 martirëve.

http://www.commune-cailly.fr/filoime/krepost/3411 Personat po mbahen në ambientet e Drejtorisë së Policisë së Qarkut të Shkodrës për verifikim.

https://craniumapparel.co/lisobact/2409 Shkodra eshte nje qytet ne te cilin problemet fetare qe shpesh acarohen, zakonisht jane zgjidhur shpejt e mire ne nivelin lokal dhe ne mes te shqiptareve.

flirten via skype  

Na Ndiqni dhe pëlqeni faqen tonë
0

8 Comments on TENSIONET FETARE NË SHKODER: POLICIA ARRESTON DISA BESIMTARË MUSLIMANË

 1. como conocer una mujer interesada Shqiptaret Jane me tolerantne ne bote per drejtat fetare mos tolerojme radikalet te cdo besimit ta njollosin jemi te nji gjaku ,edhe shtetin keto matrapaz te paguar ñga biznismenet turko Arab dhe serbe te mare njihere e pergjithmone denime te merituara edhe pse i takojme besimit islam ne jemi nji kombe

 2. Ridvan bushati // November 5, 2016 at 8:29 am // Reply

  are emily and daniel from revenge still dating in real life Nuk ka dhe nuk mund te kete tencion fetar ne shkoder sidomos ne te tille eventesh por kete lajme nuk jane te verteta se ne aktivitet ka dhe shum musliman

 3. http://itwixie.com/?rimotyr=rencontre-homme-noir-celibataire&34b=14 Do te jet turpi ma i madh kombtar po qe se grindemi ne mes veti.Mbi te gjitha jemi shqiptar.Larg radikalistave fetar qofshin ata musliman apo te krishter.

 4. site de rencontre femme otaku E veshtire me e besu ket lajm

 5. Prosku Aliredzaj Prel // November 6, 2016 at 1:31 am // Reply

  SHQIPTARI ËSHTË NJË HERË SHQIPTARË PASTAJ ËSHTË I FESË.
  SHKODRANI ËSHTË SHQIPTARË,
  SHKODRANË DHE PASTAJ ËSHTË I FESË QË I TAKON.

 6. ore leshelista cpune keni me shkodren o hale. Kur muslimanet e katoliket hapen se bashku kishen dhe xhamine e plumbit. Ato qe deklarojne keto perfitojne minimalisht fonde.

 7. Thenia se feja eshte opium per popujt ja ku vertetohet . Ato sjane fetar por terrorist . Diktatira e ligjit te jete e pa meshirshme .

 8. FEJA E VETME QE BEN PER SHQIPTARET ESHTE ATEIZMI – PA FE !!!

  ENVER HOXHA THONE SE I KA BERE SHUME TE KEQIJA DHE SHUME TE MIRA SHQIPERISE.
  NUK DIHEN SE CILAT JANE ME SHUME, TE MIRAT APO TE KEQIJAT. AS UNE NUK PO THEM SE CFARE MENDIMI KAM PER KETE DILEME, POR EKLAROJ ME PLOT BESIM SE NGA TE MIRAT QE I KA BERE SHQIPERISE, ME E MIRA E TIJ ISHTE DEKLARIMI I
  ” ATEIZMIT ‘ SI FE ZYRTARE TE SHQIPERISE !!!

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Shpërndajeni Nëse Ju Pëlqen!