Lajme të Fundit

EDI RAMA NË BEOGRAD TAKON PËRFAQËSUESIT SHQIPTARË TË LUGINËS

web Posted on October 13, 2016 in Ballina, Lugina e Preshevës, Politikë

Rama mikpriti ne Ambasaden e Shqiperise ne Beograd delegacionin shqiptar te perfaqesuesve te Lugines se Presheves, Medvegjes e Bujanovcit duke u përshëndetur dhe shtrënguar duart me secilin pjesëmarrës.

hook up site reviews Ambasadori i Shqipërisë në Beograd, Ilir Boçka i ka shpjegur delegacionit shqiptar nga Bujanoci dhe Presheva se gjatë takimit Rama-Vuçiq është folur edhe për shqiptarët e Luginës së Preshevës.

bi dating seiten “Janë diskutuar problemet me të cilat ballafaqohen shqiptarët në komunat Bujanoc, Preshevë dhe Medvegjë dhe se është premtuar se do të punohet në realizmin e kërkesave të shqiptarëve. Gjithashtu është diskutuar se problemet me të cilat ballafaqohen pushtetet lokale të paraqesin tek qeveria në Beograd dhe në këtë mënyrë të gjendet zgjidhja”, u tha mes tjerash në takim.

casual dating rosenheim Pjesë e delegaciont ishin Riza Halimi, Jonuz Musliu, Shaip Kamberi, Shqipërim Arifi, Ardita Sinani, dhe Fatmir Hasani.

http://pastormaconline.com/celka/1146 BLETA SHQIPTARE beson se koha e takimit te Edi Rames me kryeministrin serb Vuciq ka qene e shume e kufizuar dhe aq pak sa qe nuk ka pasur fare kohe per asnje diskutim te ketij lloji. problemet me te cilat perballet Lugina jane te shumta dhe do te duhen shume ore per t’i diskutuar si duhet dhe nuk besojme se kryeministri shqiptar e ka marre mundimin te diskutoje kete teme.

Na Ndiqni dhe pëlqeni faqen tonë
0

1 Comment on EDI RAMA NË BEOGRAD TAKON PËRFAQËSUESIT SHQIPTARË TË LUGINËS

  1. why is is so unsafe to use dating sites Kit ka shku Edi atje, mo mire mos me pas taku njeri, ose me taku mbas mullarit, SI me kohe Te Sales dhe Enverit.

Leave a comment

find here Your email address will not be published.

http://ecapguatemala.org.gt/poioe/594

http://zspskorcz.pl/pictose/eseit/2688 *

dating sites for christian seniors *


Shpërndajeni Nëse Ju Pëlqen!